İPEK HOMES BODRUM’A HOŞGELDİNİZ

Bodrum’daki lüks yapı tasarımı ve inşasındaki güvenilir danışmanınız.

Siz hayal edin, biz inşa edelim. Sizin için neler yapabileceğimiz hakkında fikir edinmek için lütfen son yapıtlarımızı ya da geçmiş projelerimizi inceleyin.

Satın almak ya da satmak istediğiniz emlak hizmetleri için lütfen bizi arayınız.

MARTI VİLLALARI

Martı Villaları Projesi Satışı Tamamlanmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz

Bodrum Adabükü’nde çok güzel bir konumda, doğa ile iç içe ve muhteşem bir manzaraya sahip özel tasarım ve üretime sahip süper lüks villalarımız.

Villaların dış sıvası ve astar boyası yapılmış, çatıları yapılmış, havuz su deposu ve garajı tamamlanmıştır. Villaların duvarları; çift duvar olarak yapılmış ve arada alüminyum folyo + 3 cm wallbord kullanılmıştır. Çatılarda; 2 kat menbran + Osmanlı kiremiti kullanılmış ve alttan yine alüminyum foliye + 3 cm wallbord kullanılmıştır. Dış sıvalarda kesinlikle kireç kullanılmamıştır. Tüm inşaat şartları teknik şartname ile belirlenmiştir. Villa temelleri izole edilmiş ve temel topraklaması yapılmıştır.Tüm temel çevresinde su direne edilmiştir.

Her villanın havuzu müstakil olup yine her vilanın müstakil 25-35 tonluk su deposu mevcuttur. Kapalı otopark ve depo mevcuttur. Çatı katında da; 1 yatak odası ve banyo dışında ayrıca depo olarak kullanabileceğiniz ayrı bir alan mevcuttur. Villaların ağaçlandırılması ve çiçek ve çimlenmesi tarafımızdan yapılacaktır. Villalarda güvenlik; aşağı yol Doktorlar Sitesi tarafından korunmaktadır. Üst yol da Dörttepe Konutları tarafından korunmaktadır. Villalarda özel güvenlik tesisatı yapılmıştır. Havuz çevresi, salon ve ıslak hacimler traverten kaplanacaktır.

6 Villada 4 tip ayrı mimari proje kullanılmıştır.

Detaylar için lütfen bizi arayınız.

MİMARLIK VE İNŞAAT HİZMETLERİ

VİLLALAR

TURİSTİK TESİSLER

İŞ MERKEZLERİ

SON

ÇALIŞMALAR

M. Kemal İpek, projeleri İstanbul, İzmir’den Bodrum’a dek uzanan bölgede çeşitli ödüller kazanmış bir mimardır.